Nowe mieszkania - Poznań, Rataje - 3 mieszkania

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

NoweMieszkania.pl

Inf Rynek pierwotny - nowe mieszkania Poznań Wszystkich artykułów: 3

InwestycjaInwestycja:MALTA NOWA

DeweloperDeweloper:UWI Inwestycje S.A.

PowierzchniaMieszkania:27.58 - 112 m2 LokalizacjaLok.:Poznań - Rataje

InwestycjaInwestycja:OSIEDLE RATAJSKI ZAKĄTEK

DeweloperDeweloper:GGW Development Grynhoff, Woźny sp.j.

PowierzchniaMieszkania:brak informacji LokalizacjaLok.:Poznań - Rataje

InwestycjaInwestycja:Polanka Milczańska

DeweloperDeweloper:Budimex Nieruchomości

PowierzchniaMieszkania:35.1 - 96.1 m2 LokalizacjaLok.:Poznań - Rataje

Wyposażenie wnętrz

Vademecum kupującego

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Wybór mieszkania jest bardzo poważną decyzją, dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy konieczne jest dokładne poznanie firmy, która będzie realizowała nasze marzenie o własnym M. Wiarygodność dewelopera możemy bez problemu sprawdzić samodzielnie. Podstawowe czynności jakie należy w tym celu wykonać opisano poniżej.

czytaj więcej >>

Podatek od najmu w kilku krokach

Podatek od najmu w kilku krokach

Rozliczanie podatku od najmu jest dość skomplikowane – wymaga bowiem znacznej wiedzy i doświadczenia. Mimo to, ogólny sposób postępowania można opisać w kilku prostych punktach. Pierwszym krokiem jest oszacowanie przychodów płynących z najmu, a także związanych z nimi kosztów. Należy też policzyć, która forma rozliczania podatku będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeśli wybierzemy ryczałt, trzeba zdecydować, czy będziemy się rozliczać miesięcznie, czy kwartalnie.

czytaj więcej >>

Mieszkanie na parterze?

Mieszkanie na parterze?

Mieszkania położone na parterze w ofertach deweloperów zazwyczaj są tańsze niż lokale położone wyżej. Parterowe usytuowanie uważa się za uciążliwe i mniej bezpieczne. Z tego powodu deweloperzy starają się skusić klientów dodatkowymi atutami, takimi jak np. duży taras czy własny ogródek. Zastanawiając się nad wyborem własnego mieszkania, nie zapominajmy, że lokale na parterze mają też swoje zalety.

czytaj więcej >>

Wspólnota mieszkaniowa – wspólne prawa, wspólne obowiązki

Kupujesz mieszkanie. Stajesz się nie tylko jego właścicielem, ale i – równocześnie – członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Czy wiesz, co się z tym wiąże? Jakie wynikają z tego prawa, a jakie obowiązki? Wspólnota mieszkaniowa to jednostka organizacyjna zarządzająca częściami wspólnymi nieruchomości, która należy do jej członków.Wspólnota staje się zatem gospodarzem budynku.

czytaj więcej >>

Mieszkanie pod Warszawą? Czemu nie!

Stale pogarszająca się sytuacja na polskim rynku pracy, zahamowanie wzrostu wynagrodzeń oraz brak jakiejkolwiek perspektywy poprawy sytuacji w naszym kraju sprawiają, że wszelkie inwestycje mieszkaniowe podejmujemy ostatnio bardzo ostrożnie. Z uwagi na kryzys ekonomiczny dokładnie porównujemy ceny wielu dostępnych na rynku ofert, coraz częściej także szukamy mieszkań położonych poza miastem.

czytaj więcej >>

Formalności, które czekają nabywcę lokalu mieszkalnego

Mieszkanie kupione. Teraz czas dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności. „Jakie jeszcze formalności?” - wielu szczęśliwych nabywców łapie się za głowę. W ferworze odbioru mieszkania, remontów, wykończeń i upragnionych przeprowadzek zapominają o kilku ważnych sprawach...

czytaj więcej >>

Wykańczanie mieszkania w trzech krokach – budżet, zakup materiałów, wybór ekipy

Kupno mieszkania to ważny moment – spełnione marzenie, ale i początek drogi pełnej pułapek, czyli wykańczania nowego lokum. Zanim wprowadzimy się do własnego M, musimy przecież stawić czoła logistycznemu wyzwaniu. Co robić, żeby mu sprostać?

czytaj więcej >>

Aktualności filmowe

Oferty - nowe mieszkania i domy

Nowe mieszkania Poznań - dzielnice

Nowe mieszkania - LAST MINUTE

Lubczykowa Góra

Trust S. A.

Lubczykowa Góra

(Poznań)

pozostało ofert: 1

Aktualności

Promocja na Osiedlu Kukuczki 7

Promocja na Osiedlu Kukuczki 7

Mieszkania dostępne na Osiedlu Kukuczki 7 to idealna oferta dla osób szukających idealnego lokum na start. Lokale są bardzo zróżnicowane jeśli (...)

przeczytaj cały artykuł

Zielona Hevelia- wyjątkowe miejsce w centrum Poznania

Zielona Hevelia- wyjątkowe miejsce w centrum Poznania

Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego, dzięki czemu panuje tu cisza i spokój. Bliskość zieleni, a także dobry dojazd (...)

przeczytaj cały artykuł

Maraton Gardens - nowe mieszkania w Poznaniu

Maraton Gardens - nowe mieszkania w Poznaniu

Osiedle budowane jest z myślą o zmaksymalizowaniu wygody lokatorów oraz z dbałością o wysoką estetykę. Wszystkie budynki są niskie, a część (...)

przeczytaj cały artykuł

Moja Malta Poznań

Moja Malta Poznań

Moja Malta to nowoczesne budynki, które mieszkańcom pozwolą na cieszenie się z niezapomnianych miejskich widoków. Osiedle składać się będzie (...)

przeczytaj cały artykuł

Osiedle Ecoria Poznań

Osiedle Ecoria Poznań

Budynki na osiedlu przy ulicy Karpia są przyjazne środowisku, a spółdzielnia kładzie duży nacisk na edukację ekologiczną i stosowanie rozwiązań (...)

przeczytaj cały artykuł

Warto wiedzieć

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

www.nowemieszkania.pl 2013 Imedia Group 03-918 Warszawa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14, fax. 22 616-07-17 biuro@nowemieszkania.pl